See veebisait kasutab küpsiseid, et tagada teile parem elamus.

Kuivjää, 3 mm

Artikli nr GTDRY-3
0 arvustust Kirjuta arvustus
Miinimum tellimiskogus: 10kg. Kuivjääks nimetatakse CO2 tahket vormi. Atmosfäärirõhul on temperatuur umbes -79 C (-110,2 kraadi Fahrenheiti järgi). Aurustumine toimub täielikult, ilma jääkaineteta. Kuivjää ei ole mürgine, pole tuleohtlik, see on inertne, maitsetu ja lõhnatu. See on valget värvi ja
Hind
€ 3,50
hind: KG
koos maksudega
Tellimisel Vähene laovaru Laos
Seda toodet ei saa hetkel tellida.
Kirjeldus
Miinimum tellimiskogus: 10kg. Kuivjääks nimetatakse CO2 tahket vormi. Atmosfäärirõhul on temperatuur umbes -79 C (-110,2 kraadi Fahrenheiti järgi). Aurustumine toimub täielikult, ilma jääkaineteta. Kuivjää ei ole mürgine, pole tuleohtlik, see on inertne, maitsetu ja lõhnatu. See on valget värvi ja tihedusega umbes 1500 kg / m3 (93,64 naela / ft3) kokkusurutud kujul.
Kuivjää on valmistatud vedelast süsinikdioksiidist (CO2). Kuivjää graanulite sees toimub vedela süsinikdioksiidi paisumine kontrollitud tingimustes ning selle tagajärjel moodustub süsihappelumi. Seejärel valmistatakse ekstruuderi otsikuga kõrgsurvestamise meetodil ümmargused ning kõvad graanulid (piklikud terad läbimõõduga 3 mm või 1,7 mm, vastavalt kasutatud ekstruuderi otsikule) erinevate seadmete puhastamiseks või valmistatakse suured graanulid / plaadid / plokid jahutamise eesmärgil.
Kuivjää on ideaalne jahutaja, mida saab kasutada mitmel erineval otstarbel. Sellel on suur jahutusvõimsus. Jahutamiseks kasutatakse kuiva jää plokke / plaate või graanuleid.
Puhastamine kuivjääga on võimas, õrn, kuiv ja keskkonnasõbralik puhastusmeetod, mis ei tekita sekundaarseid jäätmeid ning mis on kasutuses mitmetes tööstusharudes. ASCO kuivjääga teostatav pindade puhastamine toimub tavaliselt graanulitega läbimõõduga 3 mm (0,12 tolli). Õhukeste pindade puhastamiseks saab kasutada ka graanuleid läbimõõduga 1,7 mm (0,06 tolli). Jahutamiseks kasutatakse kuivjääplokke ja suurema läbimõõduga (16 mm) graanuleid.
Tehnilised andmed
Netokaal (kg) 1
Brutokaal (kg) 1
Ühiku maht (m 3 ) 0
Balloonirent, EUR / päev (ilma käibemaksuta) 0
Arvustused (0)
Arvustusi veel ei ole.
    Laadimine
    Laadimine