See veebisait kasutab küpsiseid, et tagada teile parem elamus.

Med. süsihappegaas - 10L

Artikli nr G10MCAD
0 arvustust Kirjuta arvustus
Süsinikdioksiid on värvitu, lõhnatu, mittesüttiv ja lämmatav gaas. Paisumise ajal võib süsinikdioksiid jahtuda alla sublimatsioonitemperatuuri. Messeri tarnitud meditsiiniline süsinikdioksiid vastab Euroopa farmakopöa nõuetele ja Messer on selle registreerinud meditsiiniseadmena Messeri erinevates
Hind
€ 70,00
hind: Bal
koos maksudega
Tellimisel Vähene laovaru Laos
Seda toodet ei saa hetkel tellida.
Kirjeldus
Süsinikdioksiid on värvitu, lõhnatu, mittesüttiv ja lämmatav gaas. Paisumise ajal võib süsinikdioksiid jahtuda alla sublimatsioonitemperatuuri. Messeri tarnitud meditsiiniline süsinikdioksiid vastab Euroopa farmakopöa nõuetele ja Messer on selle registreerinud meditsiiniseadmena Messeri erinevates tütarettevõtetes.
Meditsiinilist süsinikdioksiidi saab rakendada erinevates meditsiinivaldkondades:
Sisekasutus: gaasi kasutatakse gaasilises vormis sissetungiva gaasina minimaalselt invasiivsete operatsioonide jaoks, nagu laparoskoopia, endoskoopia ja artroskoopia, et laiendada ja stabiliseerida kehaõõnesid. See annab parema ülevaate kirurgilisest valdkonnast.
Väline kasutamine: krüoteraapia ja krüoneurolüüsi jaoks kantakse naha leevendamiseks vedelgaasi temperatuuril -76 kraadi Celsiuse järgi. Lisaks saab toodet kasutada süsinikuvannide korral ravimina langetatud hüpertensiooni, veresoonte haiguste, südame-veresoonkonna haiguste jms vastu, samuti valuvaigistava toime esilekutsumiseks ja vereringe suurendamiseks.
Tehnilised andmed
Hankija kood 34250213
Netokaal (kg) 7
Brutokaal (kg) 19,5
Ühiku maht (m 3 ) 0
Ballooni kood T10MCAD
Balloonirent, EUR / päev (ilma käibemaksuta) 0,16
Arvustused (0)
Arvustusi veel ei ole.
    Laadimine
    Laadimine