See veebisait kasutab küpsiseid, et tagada teile parem elamus.

Propaan, 10kg (grill)

Artikli nr 290100
0 arvustust Kirjuta arvustus
Propaan (keemiline valem C3H8) on orgaaniline aine alkaaniklassis. Propaan on naftasaaduste keemilise töötlemise käigus eraldatav naturaalne maagaas. Tuleohtlik ja plahvatusohtlik, kergelt mürgine, omab iseloomuliku lõhna ja on kergelt narkootiliste omadustega. Propaanimahutile lisatakse spetsiaalne
Hind
€ 30,74
hind: Bal
koos maksudega
Tellimisel Vähene laovaru Laos
Seda toodet ei saa hetkel tellida.
Kirjeldus
Propaan (keemiline valem C3H8) on orgaaniline aine alkaaniklassis. Propaan on naftasaaduste keemilise töötlemise käigus eraldatav naturaalne maagaas. Tuleohtlik ja plahvatusohtlik, kergelt mürgine, omab iseloomuliku lõhna ja on kergelt narkootiliste omadustega. Propaanimahutile lisatakse spetsiaalne lõhnatundja, et avastada lekkeid ja vältida õnnetusi. Propaanil on palju parem kütteväärtus kui etaanil ja metaanil. Tuleohtlik propaan saavutab kergesti põlemistemperatuuri 1980 °C; seetõttu kasutatakse seda sageli tööstuses metalli gaasi lõikamiseks, samuti nõuetele mittevastavate struktuuride keevitamiseks.

Ohutu

Meie ületamatut ohutusrekordit toetab üle 20 miljoni balloone, üle maailma kasutusel. BLEVE-vaba, kasutamisel ohutuim  ja sobib ilmastikutingimustesse vahemikus –40C kuni +65C.

Kerge


Kergeim kaal. Ligikaudu pool kaalust nende terasest analoogidest, on üks nende kasutajasõbralikumaid omadusi, mis võimaldab kasutajatel hõlpsamini käsitseda.

Roostevaba


Meie silindrid ei roosteta ega määri pindu. Need välistavad  avastamata lekete ja mürgiste jääkide ohu, tänu energiamahuka taastumisprotsessi tulemusena.

Läpipaistev poolenisti


Kasutajad näevad hõlpsasti gaasi taset ja teavad, millal on aeg uuesti täita, mis tähendab, et neil on väiksem tõenäosus, et kütus otsa saab, mistõttu ei ole vaja kasutada ebatäpseid näidiseid.
Tehnilised andmed
Hankija kood 290100
Netokaal (kg) 11
Brutokaal (kg) 22
Ühiku maht (m 3 ) 5
Ballooni kood T25TPRO
Balloonirent, EUR / päev (ilma käibemaksuta) 0,16
Arvustused (0)
Arvustusi veel ei ole.
    Laadimine
    Laadimine