See veebisait kasutab küpsiseid, et tagada teile parem elamus.

Ferroline C8 - 50L

Artikli nr G50TFERC8
0 arvustust Kirjuta arvustus
FERROLINE – see on rühm gaase, mida kasutatakse peamiselt madala süsinikusisaldusega legeerimata ja legeeritud teraste keevitamiseks. Ferroline C8 (Ar = 92%, CO2 = 8%) -see on segu “musta” terase MAG-keevitamiseks. Seda iseloomustab keevisõmbluse väike laius, väike kogus pritsmeid ja visuaalselt
Hind
€ 186,70
hind: Bal
koos maksudega
Tellimisel Vähene laovaru Laos
Seda toodet ei saa hetkel tellida.
Kirjeldus
FERROLINE – see on rühm gaase, mida kasutatakse peamiselt madala süsinikusisaldusega legeerimata ja legeeritud teraste keevitamiseks.
Ferroline C8 (Ar = 92%, CO2 = 8%) -see on segu “musta” terase MAG-keevitamiseks. Seda iseloomustab keevisõmbluse väike laius, väike kogus pritsmeid ja visuaalselt atraktiivne välimus. Sobib hästi metalli keevitamiseks (kuni 10 mm paksune).

Ferroline Groupi keevisegud sisaldavad süsinikdioksiidi— CO2, mida saab mõnel juhul asendada hapnikuga. Hapnik — see on gaas, mis võimaldab keevitamisel tõsta vedela metalli temperatuuri kõrgemate väärtusteni. Väikestes kogustes parandab see ka metalli märgumist, mis toob kaasa protsessi tootlikkuse kasvu, pritsmete arvu ja suuruse vähenemise.
Tehnilised andmed
Hankija kood 2834084063
Netokaal (kg) 18,684
Brutokaal (kg) 68,684
Ühiku maht (m 3 ) 11,104
Ballooni kood T50TMIX
Balloonirent, EUR / päev (ilma käibemaksuta) 0,22
Arvustused (0)
Arvustusi veel ei ole.
    Laadimine
    Laadimine